O olsztyńskich rozwiązaniach drogowych - okiem eksperta.

  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/www/b/kmo.borol.net/htdocs/sites/all/modules/links/links_related.module on line 197.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/www/b/kmo.borol.net/htdocs/sites/all/modules/links/links_related.module on line 433.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/www/b/kmo.borol.net/htdocs/sites/all/modules/links/links.inc on line 1450.
  • strict warning: Only variables should be assigned by reference in /home/www/b/kmo.borol.net/htdocs/sites/all/modules/links/links.inc on line 1450.

Wypowiedź inż. Jana Friedberga w czasie spotkania konsultacyjnego dotyczącego projektu "Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie", które odbyło się 24.08.2010 roku.

Nigdzie w Polsce się tak długo nie czeka na światłach.

Trzeba zmienić system.

Nikt inny w Polsce tak nie robi. W Europie też.

Ja proponowałem państwu, żeby ściągnąć jakiegoś eksperta.

Ze względu na niską jakość nagrania zamieszczam poniżej tekst wypowiedzi inż. Friedberga:

Ja jestem z zewnątrz i nie wiem czy to, co odczuwam jako kierowca w Olsztynie, jest także Państwa doświadczeniem. Nigdzie w Polsce się tak długo nie czeka na światłach. I trzeba po prostu zmienić system. [niezr.] To jest sygnalizacja zrobiona, jak tak domyślam się, zrobiona pod kątem zminimalizowania kolizyjnych ruchów na skrzyżowaniach, co skutkuje tym, że każda faza jest oddzielna w czasie i ona powoduje, że cykl sygnalizacji jest niezwykle długi. Nikt inny w Polsce tak nie robi. W Europie też. Ja tutaj po prostu proponowałem Państwu, żeby ściągnąć eksperta, który się przyjrzy temu dokładnie i zaproponuje rozwiązania, które pozwolą skrócić cykle sygnalizacji. I wtedy wszyscy na tym skorzystają.

"Ja proponowałem państwu, żeby ściągnąć jakiegoś eksperta."... po co, przecież nasz lokalny triumwirat wie lepiej. Fajny wypis!

;)

Dodaj nową odpowiedź

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

1 + 8 =
Rozwiąż proste zadanie matematyczne i wpis wynik podanego działania. Np. 1 +3 = 4